Nowoczesność

Nowoczesne długopisy reklamowe - color Picker

Większość osób, gdy słyszy słowo „długopis” ma na myśli plastikowy przedmiot z atramentowym wkładem. To dość zrozumiałe, ale powoli zaczyna to być stara definicja tego przedmiotu. Przede wszystkim dlatego, że coraz więcej firm szuka nowych rozwiązań. Możliwe, że długopisy reklamowe będą niedługo zdecydowanie bardziej zaawansowane.

Jednym z projektów jest długopis color Picker Jinsun Park, który posiada unikalną na skalę światową opcję pobierania koloru z otoczenia. Oznacza to, że za pomocą specjalnego czujnika pokazuje się jakiś kolor na powierzchni, ten jest przetwarzany i później mieszany. Długopis zaczyna pisać we wskazanym przez nas kolorze!

Na pewno jeszcze potrwa, zanim długopisy reklamowe będą tak wyglądały, ale wszystko powoli sprowadza nas do nowocześniejszych rozwiązań. Projekt color Picker jest w fazie testów, ale już wielokrotnie prezentowano go jako długopis przyszłości i wydaje się, że niedługo powinien trafić do powszechnej sprzedaży. Niestety, ale to obecnie dość drogi gadżet.

Czy to przyszłość w dziedzinie długopisów reklamowych? Zdecydowanie, ale to na pewno nie plan na najbliższe lata. Na pewno niewiele firm stać na to, żeby kupować tak drogie gadżety reklamowe. Obecnie raczej pozostaje nam liczyć na otrzymanie zwykłego długopisu. Miejmy jednaj nadzieję, że zwykły nie oznacza „przeciętny”.

Obecnie reklamowanie firmy może przebiegać na wielu płaszczyznach, ale inwestowanie w nowoczesne gadżety również ma sens. Oznacza to, że firma jest otwarta na nowe rozwiązania i nie oszczędza na reklamie. Jednak na color Picker przyjdzie czas w przyszłości.