Kolorowe balony lateksowe jako dekoracja i reklama

Balony to dziś jedna z podstawowych form dekoracji, która sprawdza się nie tylko podczas organizacji zabaw dla dzieci, lecz także przy planowaniu imprez dla dorosłych. Balonami dekorowane są samochody na ślub, sale weselne; dekoracja z balonów to także obowiązkowy element balów studniówkowych i sylwestrowych. Balony pojawiają się także na wieczorach panieńskich, imprezach urodzinowych, rodzinnych plenerowych piknikach.

Zachwycają dzieci najprzeróżniejszymi kolorami i formami, jakie można im nadać, bo balony to dziś nie tylko tradycyjne bańki nadmuchane powietrzem, lecz także zwierzątka, kwiatki, które potrafią wyczarować sprzedawcy.

Balony to także - coraz częściej - świetne narzędzie reklamy, które wykorzystywane jest do promowania konkretnych towarów i usług podczas imprez masowych. Wielkie balony napełnione helem, unoszące sie w powietrzu są dobrym sposobem na przyciąganie uwagi tłumu. Na ich ogromnych powierzchniach bez trudu można wyeksponować logo firmy, które będzie widoczne nawet z daleka.

Mniejsze balony lateksowe to również dobry sposób na reklamę. Napełnione powietrzem lub helem, w barwach firmowych, z logo, przydają się podczas kampanii promocyjnych w centrach handlowych.

Balony lateksowe dostępne są w standardowych rozmiarach, od 10′ do 14′. Są bardzo wytrzymałe; dłużej niż balony wykonane z innych materiałów utrzymują się w powietrzu. Ich niewątpliwą zaletą jest także fakt, że ulegają biodegradacji - całkowicie rozpadają się pod wpływem światła słonecznego. Nim jednak do tego dojdzie, stopniowo ulegają matowieniu.

Balony wykonane z lateksu są więc doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którym leży na sercu ochrona środowiska naturalnego. Ich popularność sprawia, że pojawia się coraz więcej pomysłów ich wykorzystania.

Jak już zostało wspomniane, balony to doskonale narzędzie promocyjne, nie dziwi więc nikogo fakt, że z takiej formy reklamowania korzystają już nie tylko duże firmy, liczące na przyciągnięcie nowych klientów. Balony z nadrukiem wykorzystywane są coraz chętniej do promowania wydarzeń przez osoby prywatne.

Spersonalizowane balony z nadrukiem to hit każdego wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Dzięki rosnącej popularności takich balonów, coraz więcej firm gotowych jest przyjąć zlecenia wyprodukowania balona z nadrukowaną informacją o planowanej zabawie przyszłej Pary Młodej. Balony z datą ślubu i imionami Młodych są także coraz częściej podstawą w dekoracji sal weselnych czy samochodu, który zawiezie przyszłych małżonków do ślubu.

Balonami z nadrukiem można też świętować inne ważne wydarzenia - narodziny dziecka, urodziny. To także dobry sposób, by wyznać miłość ukochanej osobie. Tyle ilu ludzi, tyle różnych pomysłów na to, jak ciekawie wykorzystać balony.

Do lamusa odchodzą więc tradycyjne, jednobarwne gładkie baloniki. Dziś królują te ze śmiesznymi napisami, z wizerunkami postaci z bajek. Balony z nadrukowanym zdjęciem to także podstawa prowadzonych kampanii wyborczych. Politycy sięgają po wszelkie chwyty marketingowe, które są w stanie przyciągnąć tłum i przekonać ich do własnych poglądów.

Balony promują wydarzenia sportowe, muzyczne, reklamują konkretne towary. Bez zdziwienia więc przyjmujemy fakt, że podczas rozmaitych imprez plenerowych, wydzielone stoiska konkretnych firm można dostrzec dzięki ustawionym balonom. Producenci baterii, napojów stawiają więc na ogromne balony w kształcie reklamowanych produktów, a dzieci i dorośli chętnie robią sobie zdjęcia na tle tych reklam.