Długopisy reklamowe z specjalnie zaprojektowanymi nadrukami.

By długopisy reklamowe skutecznie spełniały swoją funkcję muszą się odpowiednio prezentować. Niektórym może się wydawać, że wystarczy nanieść logo podczas druku i dzieło będzie gotowe, niestety nie zawsze można posunąć się najprostszych rozwiązań.

Zwykłe długopisy reklamowe mające na celu trafić do tak zwanej zwykłej grupy klientów, którzy być może przyjdą do firmy a może nie, faktycznie nie powinny być wymyślnym projektem i powinny się odznaczać dużą ekonomicznością. W przypadku kiedy mówimy o długopisach reklamowych przeznaczonych dla poważnych kontrahentów, lub specjalnie wyprodukowanych na konkretny jubileusz to wtedy zaczyna się cały proces twórczy.

Wtedy długopisy reklamowe nie mogą wyglądać byle jak, przede wszystkim nie wypada by były wykonane z plastiku. Warto zainwestować większą kwotę na tego typu promocję, ponieważ dotyczyć będzie ona ważnych wydarzeń mogących mieć duże znaczenie na przyszłość firmy. Mogą być one metalowe lub nawet posrebrzane lub pozłacane. Logo lub specjalny napis jubileuszowy powinny być przygotowane przez grupę specjalistów. Oni na pewno dobiorą odpowiednie kolory, zadecydują jak ma wyglądać wzór na długopisie i jak ma zostać on wykonany.